Lautum strony ogłoszenia gazeta

Artykuły przedstawione w tym dziale mają za zadanie wprowadzenie Państwa w świat marketingu internetowego. Mamy nadzieję, że zawarte w nich informacje pomogą Państwu w określeniu swoich wymagań oraz w objęciu stanowiska wobec strategii proponowanych przez naszą firmę.

 • Czy potrzebna mi strona internetowa?

  "Jeśli nie ma cię w sieci - nie istniejesz” – to zdanie jeszcze niedawno mogłoby się wydawać tylko pustym frazesem, jednak wraz z rozwojem Internetu coraz bardziej staje się ono prawdą. Klienci coraz częściej zaczynają poszukiwanie firm, produktów i usług właśnie w globalnej sieci. Tak więc należy się zastanowić, co daje nam strona www?

  >>
 • Nazwa firmy i logo, czyli kreowanie marki.

  Mogło by się wydawać, że NAZWA FIRMY to tylko niewiele znaczący dodatek, drobny element logotypu nie wpływający na odbiór naszej firmy. Jednak, jak dowodzą badania amerykańskich uczonych, do naszej świadomości bardzo dobrze trafiają nazwy.

  >>
 • Wybór domeny

  Wybór domeny jest zazwyczaj pierwszym krokiem przy tworzeniu strony. Jak wybrać dobrą domenę i co to znaczy dobra domena? Na co trzeba uważać przy podejmowaniu tego wyboru?

  >>
 • Słownik pojęć związanych ze stronami WWW

  Słownictwo, którym posługują się ludzie z branży, może czasami przypominać osobliwy żargon. Okazuje się jednak, że wystarczy znać kilka podstawowych pojęć, aby móc poruszać się w webmasterskim świecie.

  >>
 • Jaki serwer – czyli jak zapewnić odpowiednią jakość usług nie przepłacając?

  Wybór serwera dla laika może okazać się trudnym zadaniem. Na rynku istnieje całe mnóstwo firm hostingowych, z których każda ma po kilka – kilkanaście propozycji.

  >>
 • Tani marketing – czyli prosta i skuteczna reklama na początek

  Niestety stwierdzenie, że dobrego produktu nie trzeba reklamować nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jakkolwiek dobry produkt jest podstawą skutecznego marketingu, bez reklamy i marki nie ma szans na sukces. Niestety małe firmy nie mają wystarczających funduszy na wielkie kampanie reklamowe. Poniżej przedstawię kilka rad, które pomogą stworzyć podwaliny pod solidną markę i z pewnością zwiększą obroty.

  >>